„Лидерът познава пътя, изминава пътя и показва пътя.“, казва Джон Максуел.

Кристина Дончева и Георги Мишев познават пътя на успеха в BNI, вървят по него достатъчно дълго и от 1 октомври т.г. ще го показват на два от предприемаческите екипи за препоръки в София – BNI Про и BNI Диамант, в ролята на директори растеж, редом с Петър Атанасов, директор растеж на BNI Платинум от м. юли.

Как разпознаваме лидерите в BNI? По качествата и делата им.

И тримата са постоянни: част са от общността 7 (Кристина) и по 5 години (Георги и Петър). И тримата са отговорни: заемали са водещи лидерски позиции в своите екипи, включително и в пандемичните времена, и са постигали растеж. И тримата споделят ценността на BNI Даващите печелят (направили са възможно колеги от общността да генерират бизнес за над 1 000 000 лв. по техни препоръки).

Обученията за директори в BNI България се провеждат няколко пъти в годината. Попитайте svetlana@bni.bg за условията да получите покана.

Author